Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Hemen Arayın !

Tüm Hizmetlerimizde Kredi Kartı Geçerlidir.

Klimalar son dönemlerde ülkemizde oldukça kullanımı artan eşyalar arasında yer alır. Kapalı alanlara yerleştirilen klimalar ortamın hava kalitesini ve ısı derecesini maksimuma çıkartır. Yaz aylarında sıklıkla kullanılan klimalar ile ortamlarda rahatlık ve konfor sağlamak son derece kolay olur. Hem evlerde hem de işyerlerinde oldukça sık kullanılmaya başlanan kombilerde eğer doğru ve kaliteli bir montaj hizmeti alınırsa klimalardan da o derecede yüksek verim alınması mümkün olur.

Klima montaj için gerekli olacak hizmetlerde firmamız ile iletişime geçerek sizler de doğru bir hizmet satın alabilirsiniz. Klimalarınızın marka ve modeli ne olursa olsun, hangi zemine montajı gerekirse gereksin firmamız ile iletişime geçerek klimalarınızın montajını gerçekleştirebilirsiniz. Montaj ekibimiz klimalarınızı zeminlerinize ve duvarlarınıza zarar vermeden minimum hasarlar ile gerçekleştirir.

Profesyonel Kombi Montaj Hizmeti

Klima montaj hizmetlerinde uzun süreli deneyimi olan firmalar ile çalışılması önemli bir durumdur. Klima montajı ihtiyacınızda sizler de firmamız ile iletişime geçerek bizlerden gerekli hizmeti sağlayabilirsiniz. Klimaların montajı alanında uzman olan teknik personellerimiz klimalarınızın doğru konuşlandırılmasını sağlayarak sizleri memnun eder.

İster evde ister işyerlerinizde kullanacağınız klimalarınızın montajı için teknik personellerimizden destek alabilirsiniz. Personellerimiz ile ulaşmanızın ardından adrese gelen personellerimiz klimanız için en doğru alanı belirleyerek klimanızın montaj hizmetini gerçekleştirir. Alacağınız verimi düşürmemek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Her Marka Klimada Sökme ve Taşıma Hizmetleri

Klima yer değiştirme gereksiniminiz doğduğunda firmamızı tercih edebilir ve klimalarınızın güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamız klimalarınızı adresinizden başarı ile sökerek kaliteli koşullarda taşınmasını sağlar. Uygun fiyatlar ile taşınma hizmetini almak ve fazla maliyetlere karşı önlem almak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz Söküm işlemi yapılacak olan yerde titiz bir çalışma yürüten personellerimiz klimalarınızı bu anlamda özenle söker ve güvenli koşullarda taşınmasını sağlar. En ekonomik fiyatlar ile sökme ve taşıma hizmetini veren firmamız taşınma esnasında oluşabilecek her türlü hasara karşı da önceden önlem alarak sizleri bu konuda oldukça rahat ettirir. Profesyonel klima taşıma hizmeti için sizler de dilediğiniz bir zaman diliminde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima taşıma ihtiyacınızda klimalarınızın markası her ne olursa olsun tereddüt etmeden sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Her marka ve modele karşı oldukça deneyimli olan firmamız klimalarda gerekli olacak işlemleri profesyonel kapsamlarda gerçekleştirir ve minimum hasarla sizlere bu hizmeti sunar.

İç Mekânlarda Doğru Klima Montaj Kriterleri

Klima söküm işlemi gerçekleştirildikten sonra izlenecek adımlar doğru olarak gerçekleştirilirse bu aşamada klimaların hasarsız olarak yeniden montaj yapılması mümkün olur. İç mekân klimalarda klima söküm ve montaj işlemlerinde gerekli kriterleri titizlikle uygulayan firmamız sizlere klima demontaj işlemleri içinde en kısa sürede bu hizmeti sunar. İç mekânlarda direnaj hattı için öncelikle bir inceleme yapan personellerimiz ardından klimanın mekânda en doğru noktadan çalışması için gerekli tespitlerde bulunur. Havanın direkt olarak kişilere geleceği noktalardan uzak duran personellerimiz olası sağlık problemlerine yol açmamak için en doğru noktayı belirleyerek montajı bu alana yapar.

Montaj aşamasında ortamda direkt olarak güneşin geldiği alanları tespit eden personellerimiz yine bu bölgeden uzak durarak klima güvenli bir yere yerleştirilir. İçeride yüksek drenaja sahip bir cihazın bulunması durumunda da personellerimiz gerekli önlemleri alarak bu alanda oluşabilecek güvenlik zafiyetlerinin de önüne geçer. Her konuda bizlerle iletişime geçerek bizlerden bilgi ve fiyat alabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmet öncesinde bizlere adres kaydınızı oluşturabilir ve personellerimizin gününde adresinize gelmelerini bekleyebilirsiniz. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmetler için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

teknisyen.com.tr

Uzman Servis Personellerimiz İle Hizmetinizdeyiz

Sertifikalı Teknik Servis
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, MYK belgeli uzman kişilerden oluşmaktadır.
Garantili Servis Hizmeti
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır, hemen arayın.
Özel Servis
Teknik servis ihtiyaçları için, Yetki belgelerimiz aracılığı ile garantili hizmet almak için hemen arayın, ekibimizi yönlendirelim.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

SERVİS FORMU

Lütfen Formu Doldurun.