Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Hemen Arayın !

Tüm Hizmetlerimizde Kredi Kartı Geçerlidir.

En önemli makine teknolojileri arasında yer alan kombiler hem yaz hem de kış aylarında kullanıcılarına rahatlık sunar. Hem sıcak su hem de ısınma anlamında evlerde oldukça ihtiyaç duyulan kombiler ile dört mevsim evlerde istenilen ortam şartları yerine getirilir. Birçok farklı markanın ortak üretimi olan kombilerde gerekli bakım ve onarımları yaptırarak kombinin ömrünü iki hatta üç katına çıkartmak mümkündür.

Güvenilir kombi servis tercih edildiğinde yapılacak olan müdahale de doğru olur ve kısa sürede kombi çerisinde meydana gelen her tür arızanın tespiti ve tamiri de mümkün olur. Kombi servisi anlamında yılardır güven veren hizmetleri ile sektörde öncü kuruluşlar arasında yer alan firmamız aracılığı ile sizler de kombilerinizde meydana gelen her tür arızaya kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz.

Uzman kadrosu ile servis anlamında gerekli her türlü hizmeti müşterilerine en uygun fiyatlar ile veren firmamız sizlere de memnun olacağınız güvenilir bir kombi tamir hizmeti sunar.

Kombiler Tamirlerinde Servis Hizmeti Kapsamı

Rutin olarak kombilerde yaptırılacak bakımlar ile kombilerde arızaya sebebiyet vermeden kullanım sağlamak mümkündür. Ancak her türlü bakıma rağmen kombilerde yine de istenmeyen arızalar meydana gelebilir. Genelde yedek parça değişimi ağırlıklı olarak giderilen bu problemlerin ardından kombiler tekrar güvenli koşullarda kullanılabilir.

Kombilerde çok geç kalmadan arıza verildiği anda servisimiz ile hizmete geçilirse ileri seviyelerde açılacak birçok masraf önlenir ve kısa süre içerisinde oldukça uygun fiyatlar ile kombi servis hizmeti sağlanır.

Firmamıza 7/24 ulaşan müşterilerimiz çoğu durumda aynı gün bizlerden kombi servis ve tamir hizmetini alabilir. Kombilerde geçerli olabilecek hizmet kapsamı kombilerde meydana gelebilecek olan arızanın türüne ve boyutuna göre farklılık gösterir. Acil müdahale gerektirdiği durumlarda firmamıza ulaşan müşterilerimiz en hızlı ve kaliteli servis hizmetlerimizden faydalanabilir.

En Yakın Kombi Servisi

Firmamız kombi servisleri arasında en hızlı hizmeti veren firmadır. Güvenilir hizmeti en uygun koşullar ile sağlamak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde adresinize gelen personellerimiz kombinizde gerekli incelemeyi yaptıktan sonra direk olarak sorunun bulunduğu bölgeye yönelir ve burada gerekli servis hizmetini gerçekleştirirler.

Sizlere herhangi bir ek masrafın yansıtılmadığı tamir hizmetlerimizde evlerinizde de herhangi bir olumsuz durum oluşmaz. Kombilerinizi en temiz hali ile teslim alarak anında güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Arızanızın boyutuna göre kolay çözülebilecek olan arızalarda personellerimiz müdahaleyi adresinize yapar ve bu durum sizler için zaman kaybına yol açmaz.

Adrese Yedek Parça Desteği

Hızlı çalışmaları ile sektörde güvenle hizmetlerine devam eden firmamız kombinizde arızaya neden olabilecek he tür parçaya karşı donanımlıdır ve adresinize gelirken yanlarında birçok yedek parçayı da yanlarında getirir. Bu durumda eğer ciddi problem yaratan bir parçanın değişmesi gerekirse bu durumda teknik personellerimiz parçanın değişimini sağlar ve yanlarında getirdikleri yeni parçaları kombinize takarak kombilerinizi yeniden çalıştırır.

Birçok firmaya nazaran kaliteli malzeme kullanan personellerimiz işçilik konusunda da oldukça deneyimlidir ve kombinizi oldukça. Titiz koşullarda tamir etmek için çalışır. Kombinizde meydana gelebilecek her arıza için sizler de en yakın kombi servisi ile iletişime geçebilir ve bizlerden en uygun fiyatlar ile güvenilir ve kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

En yakın kombi servisi aradığınızda firmamız ile iletişime geçebilir ve adresinizi bıraktıktan sonra personellerimizin adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Öncesinde çağrı merkezimizden bize ulaşarak randevu oluşturabilir ve sizler için en uygun olan tarihte kombinizin tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Kombi tamiri hizmetini gerçekleştiren firmamız her koşulda öncelikle müşterinin memnuniyetini düşünür ve bu kapsamda hizmetlerini daima ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunar.

Gerek parça değişimi gerek kombi temizleme işlemleri gerekse petek temizletme gibi hizmetlerde piyasa genelinde en uygun fiyatın verildiğini firmamız sizlere garanti eder. Sizler de güvenilir hizmetleri cebinize dost rakamlar ile satın almak için günün dilediğiniz bir saatinde firmamız ile iletişime geçebilir ve arıza bildiriminizi bizlere yapabilirsiniz.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

teknisyen.com.tr

Uzman Servis Personellerimiz İle Hizmetinizdeyiz

Sertifikalı Teknik Servis
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, MYK belgeli uzman kişilerden oluşmaktadır.
Garantili Servis Hizmeti
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır, hemen arayın.
Özel Servis
Teknik servis ihtiyaçları için, Yetki belgelerimiz aracılığı ile garantili hizmet almak için hemen arayın, ekibimizi yönlendirelim.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

SERVİS FORMU

Lütfen Formu Doldurun.