Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Hemen Arayın !

Tüm Hizmetlerimizde Kredi Kartı Geçerlidir.

Soğuk Hava Depolarının Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Soğuk hava deposu fiyatları deponun ölçüleri baz alınarak hesaplanır. Soğuk hava depoları sıcak ortamda tutulduğunda bozulacak olan ürünlerin uzun süre korunması için kurulan sistemdir. Soğuk hava deposu ortamında muhafaza edilmediğinde özelliğini kaybeden çok fazla ürün vardır. Meyve sebze et gibi ürünler firmamızın satışını yapmış olduğu soğuk hava depolarında güvenle muhafaza edilir.

Soğuk Hava Depolarında Kurulum Maliyeti

Soğuk hava deposu kurulum maliyeti dolar ve Euro'ya endekslidir. Bu sebeple güncel maliyetler değişkenlik gösterir. Ayrıca kapalı alan ebatlarına göre soğuk hava deposu kurma maliyeti de değişir. Firmamız olarak müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile soğuk hava deposu kurulumu yapıyoruz.

Soğuk Hava Deposu Kurulumunda Maliyet Nasıl Hesaplanır?

Soğuk hava deposu maliyeti planlanan deponun kapasitesinin ve lokasyonun belirlenmesi gereklidir. Soğuk hava deposunun kapasitesi ve kullanılacak olan gazın cinsi maliyeti etkiler. Ayrıca soğuk hava depoları ulaşım olanağı olan yerlere kurulmalıdır. Elektrik doğalgaz su telefon gibi hizmetlerin sağlanabildiği yerler tercih edilmelidir. Ayrıca üç fazlı elektrik hattının da bulunması gereklidir.

Panel Montajı Ve Isı Yalıtımı

Standartlara uygun bir şekilde tesis edilen soğuk depoları poliüretan dolgulu sandviç paneller ile yüksek ısı yalıtımı sağlar. Soğuk hava deposu panel montajı sayesinde yüksek oranda enerji tasarrufu da sağlanır. Firmamızda satışını yapmış olduğumuz panel tipi soğuk hava depoları kolay temizlenir ve kullanım kolaylığı sağlar.

Soğuk Deposu Nasıl Yapılır?

Firmamız olarak işletmenizin ihtiyaçlarına ve sizin de bütçenize uygun olan soğuk hava deposu yapımı ile sizlere hizmet veriyoruz. Güvenilir ekipmanlardan oluşan soğutma sistemleri tasarlıyor ve anahtar teslim ile size hizmet sunuyoruz. Firmamız tarafından özel olarak tasarlanmış olan tüm projelerin montajı yetkili ekibimiz tarafından özenle yapılır. Ayrıca 7/24 onarım desteği veriyoruz.

Soğuk Hava Deposu Kurulum Aşaması

Firmamız olarak her işletmenin ihtiyacına ve bütçesine uyacak soğuk hava deposu kurulumu yapıyoruz. Her türlü endüstriyel soğuk hava deposu yapımını uzmanlık ve mühendislik bilgisi ile özel olarak tasarlıyoruz. Firmamız olarak satış sonrasında da müşterilerimize 7 gün 24 saat bakım ve onarım desteği sağlıyoruz.

Soğuk Hava Depolarında Montaj Hizmeti

Firmamızda soğuk hava deposu montajı hizmet ve hizmet devamlılığı ile müşterilerimize sunulur. Satışını yapmış olduğumuz soğuk hava depolarımızda tüm gıdaları kimyasal ve medikal ürünleri uzun süre boyunca bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Firmamızda her müşterimizin farklı ihtiyacına yönelik aranılan kapasite ve özellikte soğuk hava tasarımı yapılmaktadır.

2021 Yılı Soğuk Depo Maliyeti Hakkında

Soğuk hava deposu maliyeti 2021 ihtiyaca özel projelendirilerek hesaplanır. Her soğuk hava deposunun kullanım amacı başkadır. Bu nedenle fiyatlar da değişkenlik gösterir. Firmamız tarafından üretimini yapmış olduğumuz soğuk hava depoları özel izolasyonu malzemeler kullanılarak üretilir. Üretimi yapılan soğuk hava deposunun fiyatları deponun ihtiyacına göre belirleniyor.

Ev Tipi Depolar

Ev tipi soğuk hava depoları yalnızca sanayi kullanımı için değil kişisel kullanım için de son derece uygundur. Ev tipi soğuk hava deposu fiyatları ürünün boyutuna ve müşterinin ihtiyacına göre değişkenlik gösterir. Firmamızda satışını yapmış olduğumuz ev tipi soğuk hava depolarında aylarca ürün tazeliğini muhafaza edebilirsiniz.

Soğuk Hava Deposunda Maliyet Nasıl Hesaplanır?

Soğuk hava deposu maliyeti hesaplama için deponun ebatlarına ve özelliklerine bakılır. Deponun üretiminde kullanılan malzemeler ve tasarımı fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Firmamız olarak her alanda kullanabileceğiniz soğuk hava depolarımızı avantajlı fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Üretimini yapmış olduğumuz depolar sayesinde, ürünlerinizin soğuk bir şekilde mmuhafazasını sağlamanız mümkündür.

Soğuk Hava Deposu Panelleri Satışı

Firmamızda soğuk hava depoları için her boyuttaki çeşitli paneller uluslararası standartlarda üretilir ve satışı yapılır. Soğuk hava deposu panel fiyatları panellerin boyutlarına ve kalınlıklarına göre değişkenlik gösterir. Firmamızda üretimi yapılan soğuk hava deposu panelleri 60 milimetre 80 mm 100 mm 120 mm 150 mm 200 mm kalınlığındadır.

Soğuk Hava Depolarında Projelendirme

Soğuk hava depoları özellikle ticari alanda çok tercih edilir. Birden fazla birçok ürünün soğuk muhafazası için tercih edilen soğuk hava depoları projeler ile öne çıkmayı başarmıştır. Firmamız olarak sizlere görsel ve resimlerle hayalinizdeki soğuk hava deposuna ulaşma imkânını sağlıyoruz. Firmamızdan Soğuk hava deposu projesi hizmet almanız mümkündür.

Soğuk Hava Depolarının Fiyatları Nedir?

Günümüzde özellikle ticari alanda çok tercih edilen soğuk hava deposu fiyatları boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Soğuk hava depoları hastane ve diğer ticari işletmelerde ürünlerin soğuk muhafazası için tercih edilir. Soğuk hava depoları hem gıda sektörüne uygun hem de tıbbi ürünlerin muhafazasına uygun bir şekilde firmamızda üretilir ve satışa yapılır.

Soğuk Hava Depolarında Maliyet Nedir?

Soğuk hava deposu maliyeti deponun türüne göre değişkenlik gösterir. Büyük ölçekli bir işletme için seçilen soğuk hava deposunun küçük bir işletmenin deposundan fiyatı daha yüksektir. Firmamız olarak müşterilerimize en avantajlı ve ekonomik fiyatlar ile soğuk hava deposu satışı yapıyoruz.

Atmosfer Kontrollü Soğuk Hava Deposu Nedir?

Özel ayarlanmış hava bileşimine sahip olan soğuk hava depolarına atmosfer kontrollü soğuk hava depoları denir. Atmosfer kontrollü soğuk hava deposu meyve ve sebzenin yavaş bir şekilde yaşlanmasını sağlar. Ayrıca atmosfer kontrollü soğuk hava depoları bakterilerin üremesini ve yayılmasını da önler. Firmamız olarak atmosfer kontrollü soğuk hava deposu satışı yapmaktayız.

Depo Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Soğuk hava deposu yapımında kullanılan malzemeler soğuk depo panelleri için dış yüzey kaplamadır. Yüzey kaplama malzemesi polyester boyalı saç galvaniz sac paslanmaz krom gibi malzemelerdir. Firmamızdan en kaliteli malzemeler kullanılarak soğuk hava deposu üretimi yapıyoruz. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz soğuk hava depoları firmamız tarafından garantilidir.

Chiller Satış Hizmeti

Chiller soğutma sistemleri ile üretim tesislerinde ve kurumsal mekanların ihtiyacı olan soğutma sistemlerinin yedek parça ve aksesuar desteğini sağlıyoruz. Chiller soğutma sistemi için keşif montaj onarım ve bakım temin ne uzman ekip ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız chiller satış ile sektörel deneyim ve uzmanlık sahibi olan bir firmadır.

Chiller Servis Hizmeti

Firmamız Chiller soğutucu sistemleri için uzman chiller servisi teknik servis ve bakım hizmeti sunuyor. Firmamızın tecrübe sahibi teknisyen kadrosu hava ve su soğutmalı bütün Chiller ürünlerinde kusursuz bir şekilde teknik servis hizmetini yerine getirir. Firmamız olarak müşterilerimize 7 gün 24 saat Chiller soğutma sistemleri servis hizmetini sunuyoruz.

Chiller Montaj Hizmeti

Chiller soğutma sistemlerinin chiller montajı firmamızın uzman teknik ekipleri tarafından yapılır. Firmamız olarak Chiller soğutma sistemlerinin montajı için müşterilerimize 7 gün 24 saat destek sağlamaktayız. Firmamızdan alacak olduğunuz Chiller soğutma sistemleri montaj hizmeti firmamızın işinde uzman deneyimli teknik kadrosu tarafından yapılır. Ayrıca firmamız olarak soğutma sistemlerinin arıza ve bakım işlemini de uzman teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Chiller Bakım Servis

Chiller soğutma sistemleri chiller bakımı onarım ve montaj hizmetini firmamızın deneyimli teknik servis ekibinden almanız mümkündür. Soğutma sistemlerinin onarımı bakımı tam teçhizatlı ekipmanlar ve kaliteli yedek parça ile firmamız tarafından gerçekleştirilir. Firmamızın internet adresinde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca bizden soğutma sistemleri ile ilgili her türlü bilgiye almanız da mümkündür.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

teknisyen.com.tr

Uzman Servis Personellerimiz İle Hizmetinizdeyiz

Sertifikalı Teknik Servis
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, MYK belgeli uzman kişilerden oluşmaktadır.
Garantili Servis Hizmeti
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır, hemen arayın.
Özel Servis
Teknik servis ihtiyaçları için, Yetki belgelerimiz aracılığı ile garantili hizmet almak için hemen arayın, ekibimizi yönlendirelim.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

SERVİS FORMU

Lütfen Formu Doldurun.