Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Hemen Arayın !

Tüm Hizmetlerimizde Kredi Kartı Geçerlidir.

Tekirdağ Bölgesinde kombi Servisi Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Aden Marka ve Model Kombilere servis hizmeti vermektedir. Alanında Uzman ve MYK Belgeli, Sertifikalı Profesyonel ekip ile birlikte Aden Kombi Servisi, Petek temizleme, Aden Kombi bakımı, Aden kombi tamiri, Aden Kombi periyodik bakım servisi hizmeti vermekdir.

Teknoloji, ülkemize tamamen girmeden önce, konutların yüzde sekseni, gecekondu veya müstakil evdi. Daha doğalgaz bu kadar yaygınlaşmamıştı. Konutlar ısınmayı ya soba ile ya da kat kaloriferi ile yapıyordu. Yemek ve su ısıtma işleri ocaklarla yapılıyordu. Lpg tüp ile çalışan şofben kullanılıyordu. Teknolojinin ilerlemesi ve doğal gazın yaygınlaşması sayesinde, tüm bu işlemler kombilere kaldı. Doğalgazın ulaştığı, büyük yerleşim yerlerinde şofben ve sobaların yerini, doğalgazla çalışan kombiler aldı. Sonuç itibarı ile bu kadar yaygınlaşan kombiler, doğal olarak arızada yapmaktadır. İşte bu arıza ve kombilerinizin bakımları için Aden ve Tekirdağ çevresinde, Aden Kombi Servisi firmamız, siz sayın müşterilerimize itina ile bakım ve tamir hizmetini sunmaktadır.

Aden Kombi Bakımı

Kombi bakımı neden önemlidir. Kombi yapı olarak, gaz, elektrik ve suyu bünyesinde barındırmaktadır. O nedenle, hayatımız açısından her hangi bir kaçak bulunduğunda çok tehlike arz etmektedir. Gaz kaçağı, zehirlenme riski, elektrik kaçağı da çarpılma riski meydana getirmektedir. Bu üç kaçaktan birinin olması durumunda, kombinin işlevi ve performansı düşecek, görevini yerine getirmeyecektir. O nedenle yılda en az bir kez, kombi bakımı yapılması gerekir. Bu sayede kombimiz, hem daha uzun ömürlü, hem de daha performanslı çalışacaktır. Bakımlı kombi, kolay kolay parça eskitmeyecek ve eskiyen parçadan dolayı masraf açmayacaktır. Ayrıca bakımsızlıktan dolayı, kabarık gelen faturalarda düşecektir. Kombi bakımı yanında, iki yılda bir petek ve tesisatın bakım ve temizliklerinin de yapılması gerekir.

Kombi Bakım, onarım Hizmetlerimiz

Tekirdağ bölgesi, çevre ilçeler de Aden marka kombinizin bakımı ve tamirini garantili olarak yapıyoruz. Yılda bir kez kombinize bakım yaptırmanız gerekir. Kombinizin arızalı olması gerekmez, ilerde bakımsızlıktan veya kış aylarında yoğun çalışan kombinizin arıza yapması muhtemeldir. Yılda bir kez yaptıracağınız bakım, kombinizin arıza yapma olasılığını minimum’a düşürecektir. Arıza yapsa bile, arıza ucuz bir ödeme ile onarıla bilir. Kombi bakımı sırasında, tesisat ve peteklerinizi de kontrol ediyoruz. Muhtemel petek arızaları, bir kısmı soğuk, bir kısmı ılık, bir kısmı ise sıcak olmaktadır. Aden Kombi Servisi firmamız, petek temizliği, peteklerin havasının alınması ve basınç ayarlarınızı da yaparak sizin huzurlu ve sıcak bir kış geçirmenizi sağlıyor.

Aden Petek Temizliği

Belli süre ile kombi bakımı yapılması gerektiği gibi, petek temizliği de yapılması gerekmektedir. Petek temizliği neden yapılmalıdır? Kombinizin tüm bakımlarını yaptırdınız ancak istediğiniz gibi petekleriniz ısıtmıyorsa, buna istinaden, doğal gaz faturanız yüksek geliyorsa, petek temizletme zamanı gelmiş demektir. Muhtemelen peteklerinizin bir kısmı ısınıyor, bir kısmı ılık veya soğuk olabilir. O nedenle peteklerinizi temizletmek için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Peteklerinizi ilk gün ki gibi temizliyor ve rahat bir kış geçirmenizi sağlıyoruz.

Petek Temizliği Nasıl ve Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Petek temizliği, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Petek temizliği yapacak personelin profesyonel ve bu konuda eğitimli olması gerekir. Ayrıca kullanılacak malzemelerin petek ve borulara uygun kimyasallar olması gerekir. Uygun olmayan temizlik malzemeleri, peteğiniz ve borularınıza onarılması mümkün olmayan zararlar açacaktır. Bu zararlara maruz kalmamak için merdiven altı diye adlandırdığımız, işle alakası olmayan kişilere itibar etmeyin. Kendinizde bu temizliği uygun şekilde yapamazsınız, o nedenle servisimizi arayarak petek ve borularınızı, uygun cihaz ve kimyasallar kullanan, Aden Kombi Servisi firmamıza yaptırabilirsiniz. Bilinçsiz ve yanlış yapılan petek temizliği faydadan çok zarar verecektir.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliğinin Size Faydaları

Doğal gazın ülkemizde pahalı olması, faturaların özellikle kış aylarında cep yakması her insanın sorunu haline gelmiştir. Bu nedenle bazı önlemler alarak, faturaların miktarını düşürebilir hem de daha iyi ısınma sağlamış olursunuz. Kombinin bakımı zamanında yapılmışsa ve hala istediğiniz gibi ısınamıyorsanız, çözüm tesisat ve peteklerin temizlenmesi gerektiğidir. Boru ve petekleriniz, klorlu sudan dolayı kireçlenme yapmış kireçlenme nedeniyle de su devir dayım kanalları daralmıştır. Bu nedenle petekleriniz ısıtmayacaktır. Servisimiz, bu konu hakkında sizlere 7/24 yardımcı olmak için bir telefon kadar yakınınızda ve yanı başınızdayız.

Hizmet Anlayışımız ve Prensiplerimiz

Kombi arızası ve ısınamama gibi sebeplerden dolayı bize, 7/24 ulaşabilen müşterilerimiz sorunlularını bildirdikten sonra profesyonel, işinin uzmanı ve eğitimli personellerimiz, parça değiştirme, temizleme, bakım, onarım işlemlerini garantili şekilde yapıyor ve faal şekilde teslim ediyor. Firmamız bizim gibi bu işlere yapan firmalara göre, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, işini kaliteli ve ekonomik fiyatlara yapıyor. Çünkü servisimiz için müşteri memnuniyeti, ön plandadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren servisimiz, Aden ve Tekirdağ bölgesinde, lider konumdadır. Her marka kombinin bakımı ve onarımını itina ve özenle yapmaktadır. Bizimle çalışmanız durumunda periyodik bakımlarınızı takip eder, bakım günü geldiğinde size hatırlatarak yıllık bakımınızda yardımcı oluyoruz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Yaz aylarında sıcak su haricinde fazla çalışmayan kombiler, kış aylarında daha yoğun çalışmaya başlayacaktır. Doğal olarak ta, arızaya meyilli olacaktır. O nedenle işin uzmanı ve ehli olan kişilere yılda bir, yaz aylarında ya da son baharda bakım yaptırılmalıdır. Peki, bu bakımda neler yapılıyor. Kombinin ilk önce, kalorifer ısıtma ve sıcak su kontrolleri, ardından su sızdırmazlık kontrolleri, daha sonra kombini içi açılarak, brülör ve genleşme tankı kontrol edilir. Elektrik bağlantıları kontrolü yapılır, ardından filtreler temizlenir herhangi arızalı bir parça yok ise bakım yapılmış olur. Bu işlemler sonrası, kombi toparlanarak tekrar performans kontrolleri yapılarak, faal durumda teslim edilir. Bu işlemleri yapmadan önce müşteriye, ne gibi işlemler yapılacağı ve ücreti bildirilir. Müşterinin müsaadesi ile bakım yapılır.

Servise Bakım Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Kombi bakımı veya tamiri yaptırmadan önce kombiniz için gelen servisin yetki belgesi yoksa kombinize müdahale etmesine izin vermemeniz gerekir. Yetki belgesi var ise bakım için neler yapılacağı konusunda bilgi istemeniz gerekir. Arızalı olan parçaların, orijinal yeni parçalar ile değiştirilmesi uyarısında bulunun. Bakım bittikten sonra kombinizi test ettirerek teslim alın. Bakım sırasında baca temizlik kontrollerinin yapılmasını sağlayın. Yapılan işlemler hakkında belge almayı ihmal etmeyin.

Bize Ulaşmak ve Hizmetimizden Yaralanmak İçin

Uzun yılların tecrübesi ve ciddiyeti ile Aden ve çevresine hizmet veren kombi servisi firmamız, müşteri memnuniyetini ana prensip olarak uygulamaktadır. Bu prensibin, firmaya getirileri ve müşteriye getirilerinin bilincindedir. “Bir müşteri memnuniyeti, bin müşteri getirir” düsturu ile çalışmalarını devam ettiren firmamız size bir telefon kadar yakındır. İnternet üzerinden numaramıza ulaşarak, bizi aramanız bu hizmeti almanız için yeterli olacaktır. Kombi servis firmamızı tercih ederek, sizde güvenle kombi bakım hizmetlerimizden yararlanabilir, kombinizde ki olası arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz. Bizi arayarak, kombinizin bakımını ve onarımını uygun ve ekonomik fiyatlara yaptırabilirsiniz. Memnuniyetinizi dostlarınızla paylaşarak, kaliteli hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlar, bizlerinde sizlere daha kaliteli hizmet sunmasına neden olursunuz. Bizden bu hizmeti alarak, soğuk kış günlerini, sıcak yaz günlerine çevirebilirsiniz. Arıza hakkında veya bakım hakkında 7/24 bize danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Tüm Hijyen Kuralları Dahilinde Profesyonel Servis Hizmetlerimiz için

Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

teknisyen.com.tr

Uzman Servis Personellerimiz İle Hizmetinizdeyiz

Sertifikalı Teknik Servis
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, MYK belgeli uzman kişilerden oluşmaktadır.
Garantili Servis Hizmeti
Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır, hemen arayın.
Özel Servis
Teknik servis ihtiyaçları için, Yetki belgelerimiz aracılığı ile garantili hizmet almak için hemen arayın, ekibimizi yönlendirelim.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

SERVİS FORMU

Lütfen Formu Doldurun.